Vyberte si z našej ponuky

Obklady a dlažby
Stavebná chémia
Fasádne farby a omietky
Farby a laky
Zariadenie kúpeľní

Navštívte našu predajňu

KB centrum Prešov

O spoločnosti Keramika Bohata s.r.o.

Naša rodinná spoločnosť stavala základy na porevolučnom nadšení.V roku 1991 v skromných podmienkach sme sa vybrali cestou ponuky stavebných materiálov predovšetkým keramických obkladov a dlažieb. V našej ponuke boli predovšetkým výrobky slovenskej , resp. československej výroby. Značky KERKO a NOVOKER boli veľmi obľúbené medzi širokou verejnosťou a stali sa pilierom našej ponuky.Neskôr sa náš sortiment rozšíril o značku RAKO. Dnes je táto značka v našej ponuke dominantná a ponúka nám široký výber kvalitných a moderných obkladačiek a dlaždíc.Súčasťou ponuky obkladových materiálov je aj ponuka stavebnej chémie. Značka CERESIT sa stala druhým pilierom ponuky a dnes možno túto značku označiť aj za symbol našej spoločnosti.Je to z dôvodu, že výrobky značky Ceresit sme začali distribuovať do širokých oblastí východoslovenského kraja veľkoobchodne. Neskôr pribudli v našej ponuke aj materiály na zateplenie, fasádne omietky značky Ceresit. To všetko už v nových priestoroch, ktoré sme uviedli do prevádzky v roku 2006.Moderná budova ponúkala aj nové možnosti. Rozšírili sme preto ponuku aj o farby , kúpeľňový nábytok,zariadenie kúpeľní, stavebnú chémiu ďalšieho špičkového výrobcu značky PCI. Osobitnú pozornosť venujeme tiež systémovému riešeniu balkónov a terás so špičkovými materiálmi značky Schlueter. Pribudli aj nové služby v podobe vypracovania návrhov kúpeľní, rozvoz tovaru k zákazníkom, pravidelné školenia remeselníkov. Kvalitný materiál si žiada aj kvalitné spracovanie. Preto veľký dôraz kladieme na uvádzanie nových výrobkov do ponuky formou školení.

Tak ako sme vždy kládli dôraz na kvalitu ponúkaného tovaru,na poctivú prácu so zákazníkmi, tak sme aj očakávali , že naši zákazníci to náležite ocenia . Spolupráca s niektorými zákazníkmi predovšetkým z radov stavebníkov a veľkoobchodných partnerov je tak stará, ako naša spoločnosť.Ceníme si ich záujem o náš tovar, ale predovšetkým dobré obchodné aj ľudské vzťahy.

Identifikačné údaje o firme:
Keramika Bohata s.r.o.
Vranovská 8
080 06 Prešov
IČO: 36490431
DIČ: 2021770751
IČ DPH: SK2021770751
Obch.register Okr.súd PO 14615/P

Vedenie spoločnosti:
Jana Bohatová - bohatova@keramikabohata.sk
Ing.Miroslav Bohata - bohata@keramikabohata.sk

Obchodný zástupca:
Jakub Bohata - 0907 070 213

Služby

Vizualizácia

Vyberte si u nás obklady a dlažby podľa Vašich predstáv. My Vám ich umiestnime do Vašej vizuálnej kúpelne a Vy sa presvedčíte či Vaša voľba bola správna a vyhovuje Vám. Ak nebudete spokojní s Vašim prvým výberom, pomôžeme Vám hľadať ďalej.

Vizualizácia kúpelní pomocou programu CAD DECOR je služba, ktorá Vám uľahčí výber a umiestnenie obkladov a dlažieb ako aj sanity vo Vašej kúpelni,priblíži Vám reálny obraz Vašej kúpelne po realizácii a tiež pripraví kladačský plán pre Vášho realizátora.

Pri nákupe obkladov a dlažieb, sanity a stavebnej chémie v celkovej hodnote nad 300 € s DPH Vám poskytneme vizualizáciu Vašej kúpelne zadarmo.
Cena za vizualizáciu jednej kúpelne je 50 € s DPH.

Doprava

Nerobte si starosti s dopravou Vášho tovaru k Vám. Naša spoločnosť Vám tento problém hravo vyrieši.

Pri nákupe tovaru v celkovej hodnote nad 233 € s DPH Vám Váš tovar odvezieme zadarmo v rámci mesta Prešov. Zabezpečujeme dopravu tovaru k našim zákazníkom aj mimo mesta Prešov. V takomto prípade účtujeme zákazníkom dopravu v zmysle nášho cenníka dopravy ale z dlžky trasy k zákazníkovi odpočítavame 20 km, čo je približne vždy dlžka trasy v rámci mesta Prešov.

Poradenstvo

Naša spoločnosť zamestnáva odborne vyškolených pracovníkov, ktorí v spolupráci s technickými poradcami našich partnerov Vám ochotne a odborne poradia pri výbere tovaru ako aj pri všetkých technických problémoch a otázkach ktoré vzniknú pri realizácii Vašich kúpelní, interiérov alebo pri zatepľovaní Vášho bytového alebo rodinného domu.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

KB CENTRUM PREŠOV

Spoločnosť Keramika Bohata s.r.o. bola založená v roku 2004 a od začiatku svojej činnosti sa venovala predaju dvoch hlavných sortimentov – keramických obkladov a dlažieb.

čítať viac